• אין מוצרים בעגלה

סכום ביניים: 0

עבור אל סל הקניות

מעבדות FILORGA

מעבדות FILORGA

מותג עם DNA ייחודי בהשארת הרפואה האסטתית

  • סיפור החברה מתחיל עם ד"ר מיכאל טרוג'מן, רופא צרפתי בעל תשוקה עזה לביולוגיה של התא (Cell Biology).
  • לאחר שנים של מחקר בנושא "פיזיולוגיה של העור", ד"ר טורג'מן המציא תרכובת מזו קוקטייל (Polyrevitalizing® NCEF) להזרקה לעור בעלת יכולת להשפיע על פרמטרים חיוניים לבריאות העור. מתשוקה זו, נולד המותג "Filorga Laboratories" עם הייעוד לפיתוח קוסמטיקה המעניקה תועלות ייחודיות לטווח הארוך.

מעבדות פילורגה מתמחה בשילוב של פתרונות בתחום אנטי-אייג'ינג. החברה חלוצה בתחום הזרקות מזותרפיה והייתה הראשונה שהסבה את מזותרפיה לתחום של טיפול בעור (עד אז השיטה שימשה לטיפול במחלות). המדענים של חברת FILORGA שוקדים באופן מתמיד כבר יותר מ- 40 שנה על פיתוחים חדשים. הניסיון העשיר שנצבר והקשר המתמיד עם רופאים העוסקים בתחום אפשרו לחברה לפתח מוצרים שהם בחזית המדע והטכנולוגיה, והם אשר הפכו את FILORGA לאחת החברות המובילה בעולם בתחום האסתטיקה הרפואית. לחברה יש נוכחות ביותר מ-50 מדינות, ויותר ממיליון טיפולים.

לחברת פילורגה ישנם שלושה קווי מוצרים:
1. קו ביתי - MEDI-COSMETIQUE
2. קו למכון - SKIN PERFUSION
3. קו רפואי - הזרקות מזותרפיה (NCTF), והזרקות למילוי קמטים ונפחים

MEDI-COSMETIQUE

  • קו מוצרים דרמו-קוסמטיים הראשון שנוצר בהשראת טיפולי הזרקות מזותרפיה. כל מוצרי מדי קוסמטיק מכילים את התמיסה הידועה שפיתחה חברת פילורגה למזותרפיה (NCTF). ובכך, החברה אפשרה ללקוחה הפרטית לקבל תוצאות הקרובות להזרקות מבלי לעבור את התהליך של הזרקה (בהשאלה, מזרק בצנצנת קרם).

קופלקס NCTF

קומפלקס חומרים פעילים להזרקת מזותרפיה הפועל לשיקום והצערת העור. הקומפלקס נחשב כבר שנים למוביל בתחום, והוא משמש במבחנים השוואתיים של מוצרי מזותרפיה שונים. הקומפלקס מצוי גם בקו המוצרים MEDI-COSMETIQUE.

סדרת מוצרי X- HA

  • סדרה חדשה של חומרי מילוי להצערת הפנים, המבוססת על חומצה היאלרונית מוצלבת , אשר מיוצרת בתהליכים ביו- טכנולוגים מתקדמים ללא שימוש בחומרים מבעלי חיים. כמו כן, החומצה ההיאלרונית עוברת מספר תהליכי זיקוק שמבטיחים רמת ניקיון ואחידות גבוהים במיוחד המעניקים בטיחות מירבית.
  • חומרי המילוי הנם במרקם ג'ל חלק ועדין, הניתנים להזרקה באמצעות מחט דקיקה המאפשרת דיוק רב יותר ושליטה בעיצוב הרצוי של האזור המוזרק.
  • מיד לאחר ההזרקה החומרים ממקמים את עצמם בטבעיות בתוך הרקמה בעומקי הזרקה שונים על מנת לשחזר את המלאות והטונוס של הפנים.
  • הטיפול אינו כרוך בזמן החלמה וניתן לחזור לפעילות שגרתית מיד בסיומו.
  • התוצאה נראית לעין מידית בסיום הטיפול ונשמרת למשך שנה ואף יותר.
    לא נמצאו מוצרים