• אין מוצרים בעגלה

סכום ביניים: 0

עבור אל סל הקניות

ציוד לאיפור קבוע

ציוד לאיפור קבוע אצל קריסטינה

בשנים האחרונות אנחנו יכולים לראות עלייה בביקוש לאיפור קבוע ובנוסף לכך מספר בלתי מבוטל של נשים שמתחילות להשתמש בטכניקה חדשה זו.

איפור קבוע מאפשר לנו להחדיר פיגמנטים טבעיים לשכבת העור שמעניקות לנו מראה מאופר במשך כל שעות היום. היתרון המרכזי של איפור קבוע הוא שאיפור זה חוסך לנשים זמן רב מכיוון שבזכותו הן אינן צריכות להתאפר באופן יום יומי.

מוצרי איפור קבוע איכותיים

כשמדובר על ציוד לאיפור קבוע עלינו להבטיח לעצמנו שאנחנו משתמשות במוצרים האיכותיים ביותר ללקוחות שלנו מכיוון שאיפור קבוע נחשב לניתוח לכל דבר ועלול לגרום ליותר נזק מאשר תועלת במידה ומשתמשים בציוד לא איכותי ומקצועי. מוצרי איפור לא איכותיים יכולים לגרום לתגובה לא טובה עם העור ובמקרים גרועים יותר לזיהומים והתפשטות לא נכונה של האיפור בעור.

כל מוצרי האיפור הקבוע בחברת קריסטינה עוברים בדיקות איכות קפדניות ומבחני תווי התקן המחמירים לפני העלאתן לאתר כך שאתן יכולות להיות בטוחות שכל הציוד שנמצא באתר הוא האיכותי ביותר מסוגו.

ציוד לאיפור קבוע

בחברתנו תוכלו למצוא מגוון מוצרי איפור המספקים מערכת שלמה לכל קוסמטיקאית באשר היא:

איפור קבוע לשפתיים: השפתיים הם אזור רגיש ולכן עליכן להבטיח לעצמכן שאתן משתמשות במרכיבים האיכותיים ביותר. אצל חברת קריסטינה תוכלו למצוא מוצרי איפור קבוע שמיובאים ממגוון החברות המובילות בארץ ובעולם.

איפור קבוע לגבות: בקטגוריה זו תוכלו למצוא מגוון רחב של מוצרי איפור קבוע איכותיים לגבות שלכן ושל הלקוחות שלכן.

רשת קריסטינה הינה הרשת הותיקה והמובילה בתחום מוצרי האיפור הקבוע ואנחנו מתחייבים לספק לכן וללקוחותיכן את המוצרים הטובים והאיכותיים ביותר בשוק.

המותגים שלנו

מוצרים נבחרים