• אין מוצרים בעגלה

סכום ביניים: 0

עבור אל סל הקניות

PECLAVUS

PECLAVUS

שם המותג מגיע מהלטינית Pe (קיצור של Pes, "רגל") ו- clavus ("תירס"). מאז הקמת המותג בשנת 1962, סדרת Peclavus כללה מוצרים ייחודיים כמו תרכיז אמבט לרגליים ונוזל טיפוח מיוחד. בשל יעילותם הגבוהה, מוצרים אלו זכו לאהדת הלקוחות תוך זמן קצר, מה שגרם לחברה להרחיב את מגוון מוצרי הטיפוח המקצועיים לכף הרגל. גם טונר הספורט ושמן לטיפוח העור שיצאו בקרוב, זכו לביקורות נלהבות מלקוחות פעילים. ואם רכיבים כימיים כמו טקספון וטריאתנולמין עדיין היו קיימים באותם מוצרים ראשונים, אז רק מרכיבים בטוחים כלולים בניסוח של מוצרי Peclavus דומים כיום.


אנחנו מבינים שמסורות הן בהחלט בסיס טוב. אבל אנחנו מאמינים שרק שיפור מתמיד מבטיח כבוד ואמון במותג.
כיום, Peclavus® ממצב את עצמו בצורה חדשה לחלוטין - הן לעסק מצליח והן לטובת לקוחותינו. Peclavus היא איכות טבעית שאתה תמיד יכול לסמוך עליה.

Modern Peclavus® הוא יותר מ-125 מתכונים מקוריים לטיפול רפואי ואסתטי בעור הרגליים, הידיים, הגוף וצלחות הציפורניים. תכשירים קוסמטיים מפותחים בשיתוף פעולה הדוק עם רופאי עור ופודולוגים מובילים באירופה, התואם במלואו את המוטו של החברה: "מן התרגול ולתרגול". הרוב המכריע של מוצרי Peclavus מאושרים על פי תקן NATRUE האירופאי. מוצרים המסומנים בסימן האיכות NATRUE עומדים בדרישות המחמירות ביותר לקוסמטיקה טבעית:


בייצור מוצרי קוסמטיקה נעשה שימוש ברכיבים ביולוגיים טבעיים ובטכנולוגיות עדינות לשימור פעילותם;
מוצרים אינם מכילים ריחות סינתטיים, צבעים, מוצרי נפט (פרפינים, PEG, פרופילן וכו'), שמני סיליקון או נגזרות סיליקון, רכיבים מהונדסים גנטית;
הייצור בטוח לסביבה;
המרכיבים הכלולים במוצרי הקוסמטיקה לא נחשפו לחשיפה לקרינה;
בעת פיתוח מתכונים, לא נערכו ניסויים בבעלי חיים.

תוכל ללמוד עוד על הסמכת NATRUE בכתובת www.natrue.org


האיכות ללא דופי של מוצרי הקוסמטיקה של Peclavus, היעילות הגבוהה והבטיחות שלה אושרו על ידי עשרות שנים של שימוש מעשי. מגוון רחב של תרופות מאפשר לך למצוא פתרון מוכשר לכל בעיה המתרחשת בתרגול של פודולוג. זה לא מקרי שמומחים מובילים מאירופה, יפן וארה"ב נותנים את העדפתם למותג המסוים הזה.

המותגים שלנו

מוצרים נבחרים