• אין מוצרים בעגלה

סכום ביניים: 0

עבור אל סל הקניות

ARDELL BEAUTY

ARDELL BEAUTY

מעט על Ardell

איך הכול התחיל? היה זה קסם הקולנוע אשר השיק מגמת יופי ידועה. בשנת 1916, מפיק הקולנוע האגדי, ד. וו. גריפית' רצה שלכוכבת הסרט שלו, סינה אוואן, יהיו ריסים כל כך ארוכים עד שייגעו בלחי שלה כשהיא רפרפה בעיניה או השפילה את מבטה. יצרן הפאות ארג שיער אדם מבעד לתחבושת גזה והדביק אותה לעפעפיים של אוואן ליצירת הריסים המלאכותיים הראשונות בעולם.

מיותר לציין שנשים רצו את אותן הריסים כמו הכוכבת, וכך נולד הטרנד. ההופעה של ארדל הפכה למותג המוביל בעולם לריסים מלאכותיים כי היא נשארה נאמנה לחזון שלה – הרצון לספק לנשים דרך לעיניים יפהפיות ובלתי נשכחות.
המסירות למטרה זו החלה בשנת 1971 כאשר ארנולד מילר ייסד את ארדל ביחד עם אשתו, סידל מילר. השם, ארדל, הוא שילוב של שמותיהם הפרטיים.

בהשקת Duralashes של ארדל, קו הריסים המלאכותיים הראשון שלהם, בני הזוג מילר זכו להצלחה רבה. הם שיווקו ריסים מלאכותיים בצורה של רצועות ריסים וריסים יחידים לאלפי חנויות קמעונאיות ומקצועיות, ומאז עיני המותג נשואות תמיד קדימה.

בשנת 1980, רכשה הענקית האמריקאית American International Industries את ארדל, והפכה אותה לחברה המובילה בעולם במבחר של ריסים מלאכותיים איכותיים וקלים לשימוש, קוסמטיקה, אביזרים ומוצרים לגבות.

במילים אחרות, ארדל מציעה את הפיתרון הכולל ליצירת מראה של עיניים מושכות. ארדל היא הרבה יותר מריסים כי כיום אנו מבינים שנשים רוצות את המראה הסקסי והיפה יותר של ריסים טבעיות, מלאות וארוכות יותר. בנוסף לכך, מחקרים מראים שלנשים יש צורך להרגיש בנוח עם ריסים מלאכותיים.

בריסים המלאכותיים של ארדל יש נוחות ופשטות ייחודית. הם קלים מאוד, קלים להדבקה ופשוטים להסרה. בנוסף, יצרנו דבק חדשני שמבטיח לשמר את הריסים תוך שמירה על הריסים הטבעיות ועל העיניים שלך.

ארדל מציעה מספר סגנונות ריסים המתאימים למצב הרוח, לאופי ולסגנון החיים של הצרכנית. הריסים הפכו לאביזר חובה מועדף על ידי מיליוני נשים, לרבות מאפרים מקצועיים וכוכבים מובילים בישראל וגם בהוליווד.

כשנשים בכל העולם רוצות להיות בטוחות שהעיניים שלהן מושכות ויפות, הן פונות לריסים המלאכותיים של ארדל ונהנות מהמון מחמאות.


המותגים שלנו

מוצרים נבחרים