• אין מוצרים בעגלה

סכום ביניים: 0

עבור אל סל הקניות

סדרת הזהב - Liquid Gold - פרי הקסם הסיבירי

סדרת הזהב - Liquid Gold - פרי הקסם הסיבירי

סדרת הזהב - Liquid Gold

סדרת הזהב LIQUID GOLD מציעה טיפוח עשיר ומפנק לעור הפנים והגוף.

תכשירי הסדרה מבוססים על שמן האבליפיכה העשיר במגוון נדיר של רכיבים פעילים המרככים את העור, נלחמים בתופעות הזדקנות, משקמים נזק סביבתי ותומכים בהתחדשותו הטבעית.

התכשירים ידידותיים במיוחד לעור, מעניקים לחות מוגברת תודות להימנעות משימוש בחומרים פעילי שטח ולכן אידיאלים לטיפול בעור יבש ויבש מאוד, ומתאימים גם לעור עדין!

תכשירי הסדרה קלילים ונעימים במיוחד לשימוש, מעניקים מייד עור קטיפתי זוהר ומלא חיוניות.

פרי הקסם הסיבירי - אבליפיכה (Hippophae Rhamnoides)

פרי האבליפיכה ידוע מזה דורות ברוב מדינות הצפון (טיבט, סיביר, מונגוליה וסקנדינביה) כרכיב מזון איכותי במיוחד וכצמח מרפא למגוון יעודים לשימוש חיצוני ופנימי.

בהקשר עם השימוש החיצוני במיצויי הפרי, מכיל מגוון עשיר של רכיבים המצויים בו התומכים בהתחדשות העור, מזינים ומרככים, מונעים יובש והזדקנות בטרם עת.

הפירות הזהובים כתמתמים, מכילים עושר נדיר של רכיבים שומניים ומימיים כאחד, ביניהם נוכל למצוא פיטוסטרולים מסוגים שונים; ויטמינים מסיסי שמן: אלפא ובטא קרוטן (נגזרות ויטמין A), טוקופרולים (נגזרות ויטמין E), חומצות שומן חיוניות (EFA), ליקופן וזיאקסנטין המתבטאים גם הם בגוון הכתום אז של הפרי ומיצויו השומני. בין הרכיבים המימיים ניתן למצוא ויטמינים כגון: B1, B2, C, P, K; ומכלול עשיר של חומצות אמינו.

למעלה מ-100 רכיבים תזונתיים שונים זוהו בפרי ונוכחות הויטמים שבו מהגבוהה בטבע!


המותגים שלנו

מוצרים נבחרים