• אין מוצרים בעגלה

סכום ביניים: 0

עבור אל סל הקניות

סדרת LIGHT E+C

סדרת LIGHT E+C

סדרת LIGHT E+C

לייט E+C היא סדרת תכשירים בעלי מרקם קליל המותאמת במיוחד עבור סוגי עור שאינם סובלים תכשירים שומניים.

התכשירים הקלילים על בסיס מים נספגים במהירות ואינם מותירים תחושה שומנית, העור נשאר לח, זוהר ומבושם בניחוח אביבי קליל ומרענן.
הסדרה מתאימה לבעלות עור שמן מתבגר (35+) וכן לבעלות עור נורמלי ויבש המעדיפות תכשירים בעלי מרקם קל וספיגה מהירה ללא תחושת שומניות יתר, במיוחד בעונות החמות של השנה.

הסדרה מהווה גם פיתרון מצויין לנשים בעלות נטייה להזעת יתר בפנים בעונות החמות.


החומרים הפעילים העיקריים בסדרה:

VC-IP - מולקולה זו חודרת לעור ביעילות גבוהה יותר מויטמין C רגיל. מגוון ניסויים ומחקרים קליניים הראו כי VC-IP יעיל בהבהרת פיגמנטציות, הפחתת נזק ל-DNA לאחר חשיפה לקרינת UV, פעילות אנטי-אוקסידנטית חזקה, זירוז התחדשות סיבי הקולגן ועיכוב אנזימים מסוג MMP המפרקים את הסיבים האלסטיים וגורמים ליצירת קמטים בעור.

• ויטמין E - בעל אפקטים מועילים רבים: הוא מעלה את רמת הלחות בשכבה הקרנית של העור, מרגיע את העור, מפחית את הנזק לעור אחרי חשיפה לקרינת UV. ויטמין E הוא אנטי-אוקסידנט חזק ומגן על התאים מפני נזקים של רדיקלים חופשיים.

• רוטין - לייט קרם עיניים צוואר ומחשוף מכיל רוטין, ביופלפונואיד שנמצא באופן טבעי בצמחים שונים. רוטין שייך לקבוצת חומרים המכונה ויטמין P ויש לו מספר אפקטים מועילים לעור: הפחתת החדירות של הנימים הקפילאריים, שיפור המיקרו סירקולציה, פעילות אנטי-אוקסידנטית, פעילות מרגיעה. בגלל תכונות אלו, רוטין הוא מרכיב יעיל בתכשירים לאיזור העיניים להקלה על סימפטומים הקשורים בהפרעות בנימי הדם הקפילאריים, במיקרו סירקולציה וכן להרגעת העור.

• אקווה קקטין - חומר נוסף בתכשיר זה הוא אקווה קקטין (Aqua Cacteen). מרכיב זה מופק מקקטוס מסוג OPUNTIA (צמח הצבר) המשמש לצרכים שונים ברפואה המקסיקנית המסורתית. ניסויים הראו כי תמצית האקווה קקטין מעלה את תכולת הלחות בעור, מגינה מפני גירויים וממצקת את העור.המותגים שלנו

מוצרים נבחרים