• אין מוצרים בעגלה

סכום ביניים: 0

עבור אל סל הקניות

סדרת CRISTINA - Wish

סדרת CRISTINA - Wish

WISH - סדרת אנטי אייג'ינג משקמת בעלת היקף פעילות רחב לעור הבוגר

 • טיפול האנטי אייג'ינג שפותח במיוחד לעור הבוגר.
 • מטפל בסיבות הפנימיות והחיצוניות של הזדקנות העור בכך שהוא מחזק ומגביר את מנגנוני האנטי-אייג'ינג הטבעיים של העור, בדרך זו ישיב העור המתגבר לעצמו את תכונות ההתחדשות הבריאות הטבעיות שלו, תאי האפידרמיס יתחדשו ודפנות התאים, שנחלשו עם הגיל ייבנו מחדש. התכשירים גם מגבירים את יכולת העור להחזיק לחות לטווח זמן ממושך, דבר שיעניק לעור רכות נעורים ומראה בריא יותר באופן כללי.

 • הבעיה:
 • קמטים, עור חסר-חיות ודק הם הסימנים המוכרים והבלתי נמנעים של הגיל, הם נוצרים עקב תהליכים טבעיים כמו אובדן גמישות העור, תנועות שרירים שגורמות לקווי הבעה, אובדן טבעי של לחות, רדיקלים חופשיים, חוסר איזון הורמונלי והאטה בקצב חילוף החומרים. כל התופעות האלה מתחזקות עקב נזקים הנגרמים מן החוץ כגון נזקי שמש, זיהום אוויר, מזג אוויר קשה וסגנון חיים: תפריט לא מאוזן, אלכוהול, עישון, תרופות וכדומה.
 • לעור המבוגר אין די במניעת הזדקנות - ליצור מראה של עור צעיר יוצר דורש טיפול רב עוצמה כדי להפוך על פיהן את ההתרחשויות הפנימיות רבות השנים של ההזדקנות.
 • לעיתים קרובות הנזק גדול, וקשה לשקם את מבנה התאים באפידרמיס עד הדרמיס, המקום שבו מתפתחים סיבי הקולגן שגורמים לגמישות.
 • רוב טיפולי האנטי אייג'ינג מתמקדים יותר במניעת הסימנים הראשונים של הגיל, כמו קווים וקמטוטים קטנים, חברת כריסטינה יצרה פריצת דרך: סדרה מקיפה של תכשירים לשימוש ביתי, שפועלים בסינרגיה עם טיפולי מכון חדשניים, על מנת לטפל בסיבות הייחודיות של העור המתבגר, פנימיות וגם חיצוניות, לשיפורים סימפטומטיים ולעור הנראה צעיר יותר.

 • הפתרון:
 • כאשר הפעילות ההורמונלית משתנה עם הגיל, רותמים מוצרי Wish את המדע המתקדם למשימה, באמצעות תחליפי הורמונים המחקים את התכונות המצעירות הטבעיות, השומרות על הנעורים, גמישות העור וחיזוק הקשרים הבין תאיים. בנוסף לכך, הטיפולים במוצרי Wish לא רק מחזירים את מה שהזמן לקח, אלא גם מעודדים את מנגנוני האנטי אייג'ינג הטבעיים של העור להמשיך ולחדש את העור בכל השכבות הפנימיות כדי שהעור יהיה צעיר יותר בתפקוד ובמראה. מוצרי Wish מונעים את סימני הגיל בעור כך שהם מטפלים בסימנים החיצוניים שלו. מרקם העור יהיה חלק יותר, בעל חיוניות נעורים. תכשירי Wish הם פתרון אנטי אייג'ינג אמיתי שמחזיר אותך 10 שנים לאחור!
 • המוצרים נוצרו במיוחד לסינרגיה יעילה בין הטיפול היומי של הלקוחה בביתה לבין הטיפול של הקוסמטיקאית במכון. מוצרי Wish מבטיחים שהלקוחות יראו שיפור של ממש בגמישות ובמבנה העור, העור נראה צעיר ומוצק יותר בפנים ובחוץ. הלקוחות יראו את התוצאות במו עיניהן!

יתרונותיו המיידים של הטיפול ב- Wish
נוסחאות מקדמות לחות המשאירות את העור גמיש וקורן.
שומר על רמת ה- PH הרצויה של העור ומפחית דלקתיות.
מעשיר בוויטמינים ופרו-הורמונים המחיים עור עייף.
מושלם לאירועים מיוחדים.
מעניק עור חלק, מוצק, ומהודק, התוצאות מיידיות ונראות לעין.
יתרונותיו ארוכי הטווח של הטיפול ב- Wish
פועל כמונע ומגן מפני האצת הזדקנות העור כתוצאה מלחץ.
מחזק את הרקמה המקשרת באמצעות האצת ייצור הקולגן.
משפר את מחזור הדם הקטן ומחזק את הקולגן הטבעי ואת האלסטין במטריקס.
מאיץ צמיחה בריאה של תאים רעננים.
מפרק אי-סדירות בחומצות שומניות.
הפחתה של 25% בקווים עדינים ובעומק הקמטים בתוך שלושה חודשים.
 • תכשירי Wish מכילים שילוב מרכיבים מתקדמים פעילים ביותר, כולל Thiotic Acid (חומצה תיוטית), Idealift (מסייע למיצוק), Phytic Acid (חומצה צמחית), Ferulic Acid (חומצת יין) וליקופן כדי להילחם ביעילות נגד הרדיקלים החופשיים.
 • יש בהם גם חומרים החודרים עמוק לעור כדי להגן על העור מפני נזקי שמש וזיהום, וכדי למנוע ולרפא דלקות בלתי נראות עין שנגרמות עקב תהליך ההזדקנות ושהורסות את סיבי הקולגן, ולהביא לתיקונם.
 • Cimicifuga Racemosa - מחדש נעורים - משפר את תפקודי העור ומשיב לעור מראה צעיר יותר.
 • מלטונין - משפר את התחדשות התאים ןמעניק לעור מראה מרענן ומלא חיות.

כל תכשירי הטיפול מבית כריסטינה משלבים ביעילות בין טיפולים במכוני יופי לבין טיפולים מתמשכים בבית כדי למנוע בעיות עור ולטפל בהן ביעילות, להפחית את התסמינים ולהשיג עור בריא ויפה יותר.


מוצרים נבחרים