• אין מוצרים בעגלה

סכום ביניים: 0

עבור אל סל הקניות

​Silk

להזמנות דרך המוקד טלפוני בלבד!

ורק לאחר אימות תעודת מקצוע.

1700-505-908

Silk

כשאת צריכה להיראות במיטבך!

תכשירי Silk האנטי-אייג’ינג מחליקים מיד קמטים, קמטוטים ועור רפוי. Silk מעניק עור חלק ומשיי לאירועים מיוחדים. יש בו שילוב מחושב של חומרים פעילים, והודות להם מרים Silk את העור וממלא קמטים מבלי לגרום לגירוי. אחרי טיפול מפנק ב-Silk עוזבות הלקוחות את מכון היופי כשהן נראות במיטבן.

תוצאות מיידיות – יתרונות ארוכי-טווח

תכשירי Silk לשימוש ביתי נועדו להאריך ולהגביר את תוצאות הטיפול במכון היופי. כאשר משתמשים בתכשירים בקביעות, יוכלו הלקוחות לראות תוך שלושה חודשים ירידה של 35% בקמטים ובקווים דקים.

טיפול שאינו גורם לגירוי

טיפולים רבים במכוני היופי מתמקדים בקמטים ובקווי הבעה, אך משאירים את פניה של הלקוחה אדומות ומגורות. את הטיפול ב-Silk אפשר לבצע לפני אירוע מיוחד, שכן התוצאות הן ברורות ומיידיות וללא גירויים אפילו בעור רגיש, שמנוני או אדמומי (קופרוז). כאשר סיבי המשי העדינים והחלבוני המשי נספגים אל תוך העור ומחזקים את תשתית הקולגן הטבעית, מתקבל עור יפה ללא פגם. אחרי טיפול אחד בלבד ב-Silk רואות הלקוחות ירידה של 80% בקמטוטים. אם הלקוחה ממשיכה את הטיפול בתכשירי Silk גם בבית עם התכשירים שנועדו לשימוש ביתי, צפוי להן הפחתה בקמטים לטווח ארוך.

Silk הוא הטיפול האולטימטיבי להרמת העור לאירועים מיוחדים

 • מחליק קמטים וקמטוטים
 • ממצק ומרים עור רפוי
 • משייף עור עמום וחסר-חיות ללא גירויים
 • משקם ומחזק מנגנוני הידוק פנימיים
 • מצעיר עור עייף בעזרת ויטמינים חיוניים ונוגדי-חמצון
 • מקדם ומגן על הצמיחה של תאים חדשים בריאים תוך מלחמה ברדיקלים חופשיים
 • מגביר את זרימת הדם המקומית ומשפר את תשתית הקולגן והאלסטין

התוויות

 • *קמטים וקמטוטים
 • *עור רפוי
 • *אובדן לחות
 • *מרקם עור לא-אחיד


המדע מאחורי Silk

סיבי המשי משקמים קולגן

סיבי המשי נספגים לעור ומתקנים ומחזקים את סיבי הקולגן הפגומים. החיזוק של סיבי הקולגן מהדק, ממצק ומרים את תשתית העור. סיבים אלה גם משפרים את יכולתו של העור להחזיק לחות, מה שגורם לעור להיראות צעיר ובריא יותר. תשתית חלבוני המשי של כריסטינה שהופקה מהמשי עוזרת גם היא לשמור על הלחות ולהמריץ את זרימת הדם המקומית בין התאים.

Silk ממלא קוים דקים, מבחוץ ומבפנים

ל- Silk יש סרום מתקדם שהורכב מדעית למילוי קמטים, שיש בו פוליסיליקון אלסטומר. הסרום מוחזר משטח פני העור ומכסה קמטים בצורה בלתי-נראית. מבפנים ממזערת החומצה y-אמינובוטירית את הסיבות להתקמטות עור הפנים בכך שהיא חוסמת את מסלולי האיתות החשמלי בין קצוות העצבים לחללים (vacuoles). החסימה של מסלולי האיתות מפחיתה את עוויתות הפנים ומונעת את ההתפתחות של קווי הבעה ואת ההיווצרות של קמטים.

צמחים טבעיים עשירים, נוגדי-חמצון ומצעירים

Silk מועשר בתמציות בוטאניות טבעיות הידועות בתכונותיהן המחדשות והמרגיעות לעור. תמציות אלה וויטמינים ממצקים, מחזקים ומחליקים את העור בכך שהם ממיסים פגמים בחומצות השומן ומחדשים את דפנות התאים.

תכשירים לשימוש ביתי להשלמת תהליך ההרמה הטבעי

התכשירים שנועדו לשימוש ביתי פועלים נגד ההיווצרות של קמטים לאורך זמן בכך שהם מחליקים את מרקם העור. Silk משפר את מרקם העור באופן כללי בעזרת החומצה y-אמינובוטירית בנוסחה מיוחדת השוקעת לתוך השרירים שמתחת לדרמיס. על ידי החסימה של העברת אותות חשמליים לשרירי הפנים מונע Silk את ההתפתחות של קווי הבעה וקמטים, והתוצאה היא מראה מושלם בכל יום. .

חומרי מפתח פעילים

סיבים וחלבוני משי
סיבים וחלבוני משי טבעיים משקמים ומחזקים קולגן פגום ומשפרים את יכולתו של העור להחזיק לחות.

פוליסיליקון אלסטומר
ממלא קמטים, מחזיר אור משטח עור הפנים ויוצר בכך מיד עור שנראה משיי וחלק בצורה טבעית.

γ-Aminobutyric Acid
חומצה שמפחיתה קווי הבעה וקמטים שקיימים כבר זמן רב בכך שהיא חוסמת את מסלולי האיתות החשמלי בין קצוות העצבים לחללים (vacuoles) כדי למזער את עוויתות הפנים.

Quillaja Saponaria Bark Extract Saponria Officinalis Extract
שילוב של מרכיבי ניקוי המטהרים את העור מבלי לגרום לנזק או לגירוי.

  לא נמצאו מוצרים

המותגים שלנו

מוצרים נבחרים