• אין מוצרים בעגלה

סכום ביניים: 0

עבור אל סל הקניות

Chateau de Beaute

להזמנות דרך המוקד טלפוני בלבד!

ורק לאחר אימות תעודת מקצוע.

1700-505-908

Château de Beauté – Pure Vino Luxury


טיפול יעיל להמרצת העור מבפנים להשבת הנעורים מבחוץ

השפעותיהם הייחודיות של פרי הגפן ומוצריו מתורגמות לסדרת מוצרים וטיפולים פורצת דרך, אשר נועדה להצעיר את העור, להטעינו באנרגיה מחודשת ולחשוף את היופי, הבריאות והחיוניות הגלומים בו. ערכם הקוסמטי של הענבים והיין מהווה מצע פורה לחדשנות מדעית ועל כך מתבססת סדרת המוצרים Château de Beauté.

Château de Beauté – פריצת דרך בקוסמטיקה מקצועית ופעילה
סדרת המוצרים המתקדמת Château de Beauté פותחת עידן חדש בתחום הקוסמטיקה המקצועית. הסדרה החדשה מתמקדת במרכיבים טהורים מן הטבע וכן במרכיבים המהווים את פסגת המדע והטכנולוגיה. Château de Beauté מתבססת על “כימיה ירוקה”, מבלי לוותר על איכות התוצאות ויעילותם המתמשכת. הן המוצרים והן הליך הטיפול מעניקים למטופלת הרגשה נפלאה ותחושת נוחות אופטימאלית, מניבים תוצאות מצוינות ומסמנים את הדרך לעתיד מזהיר שכולו יופי טהור, צעיר וצח.

Château de Beauté כאשר יופי ומדע חדשני חוברים יחדיו

בעולם הקוסמטיקה המקצועית המתפתח קיימים מגוון מרכיבים פעילים, יעילים במיוחד, בעלי יכולת מקסימאלית בכל הקשור
להצערת העור ולחידושו, הן מבפנים והן מבחוץ. Château de Beauté מהווה תשלובת מושלמת של כלל המרכיבים האפקטיביים האלה: מצעירה את העור, מטעינה אותו בחיוניות ממריצה ומאריכה את תוחלת חיי תאיו. התוצאה המרשימה ניכרת כבר מהטיפול הראשון, העור מתגלה במלוא הדרו, חלק יותר ובעל מרקם צעיר הרבה יותר.

Château de Beauté – התוצאות

 • *המרצת העור מבפנים לתוצאות מזהירות מבחוץ
 • *הטענת העור באנרגיה חיונית, עידוד תהליכי התחדשות התאים בו
 • *עידוד ייצור הקולגן בעור להגנה על מבנהו הבריא
 • *טשטוש, מניעה והעלמה של סימני הגיל והזמן
 • *צמצום ניכר במראה ובעומק קמטים וקמטוטים
 • *שמירה על רמת לחות אופטימאלית והעלאת רמת הגמישות של העור
 • *הקניית מרקם חלק יותר לרעננות וזוהר מוגברים

מגוון המוצרים בסדרה עונים לכלל הדרישות הבאות:

 • SLS FREE
 • PEG FREE
 • PARABEN FREE
 • PETROCHEMICAL FREE
 • ANIMAL ORIGIN INGREDIENTS FREE
 • PROPYLENE GLYCOL FREE
 • EDTA FREE
 • COLOUR FREE

המדע מאחורי Château de Beauté

קרקע פורייה לחדשנות טהורה
Polyphenol & Tanins – בעלי מגוון יכולות רבות עוצמה כגון: הגנה, מיצוק הידוק ומתיחה, חיזוק מבנה העור מבפנים, האטת תהליכי הזדקנות מוקדמת, ואספקת אנרגיה לתאים.
Anthocyanins – שילוב מרכיבים בעלי השפעה ישירה על עידוד ייצור הקולגן בעור, חיזוקו והגנתו.
Acetic Acid – חומצה הממריצה את זרימת הדם לתאי העור ומעניקה לו מראה בריא וחיוני. החומצה מסייעת לחידוש כללי של העור וחושפת שכבת עור צעירה וקורנת.
היין מכיל מגוון חומצות אפקטיביות וביניהן: Tartaric Acid, Malic Acid, Butyric Acid, Lactic Acid ועוד.
כל החומצות המצויות במוצרי Château de Beauté מובילות לפעולות מיטיבות עם העור ולתוצאות מרשימות: חידוש העור, עידוד תהליך ייצור הקולגן, חיזוק מבנה הקולגן הקיים בעור והשבת הנעורים למרקם. חומצות יין אלה, ידועות ביכולתן להמריץ ולשפר את זרימת הדם, גם בנימי הדם הזעירים ביותר, להגביר את עמידות התאים ולשמר את רמת הגמישות האופטימאלית בעור.
Resveratrol – נוגד חמצון רב-עוצמה המצוי בענבים אדומים ולפיכך גם ביין אדום. מחקרים רבים הוכיחו כי ביכולת ה-Resveratrol להגן על העור, לחזקו ולהעניק לו גוון ומרקם אחידים יותר וזוהרים הרבה יותר.

פסגת המדע לתוצאות עוד יותר מדהימות!
פורמולת הפפטידים החדשנית של Château de Beauté מהווה את קדמת המדע והטכנולוגיה בכל הקשור להצערת העור
ולמניעת תהליכי ההזדקנות בו. הפפטידים מטשטשים ביעילות ובמהירות קמטי הבעה וקמטוטים, משיבים לעור את יופי נעוריו ומעניקים לו גמישות מרשימה ועידון מושלם.

Château de Beauté – מרכיבי המפתח

3D Peptide Complex
תשלובת פפטידים חדשנית לקידום נעורי העור. תרכובת המהווה את פסגת המדע והטכנולוגיה המחדשת ומחליקה את העור במהירות ובאפקטיביות, מצמצמת ומונעת הופעת קמטים וקמטוטים, ממוקדת בטשטוש קמטי הבעה, מעודדת ייצור קולגן בעור (מספר סוגי קולגן) ,ממצקת ומהדקת את העור.

Oligopeptide 24
תשלובת של Palmitic Acid חומצה שומנית המכילה 13 חומצות אמינו וביניהן: alanine, arginine, aspartic acid, , proline, serine, valine
glycine, histidine, lysine

יעילה במיוחד לשימור רמת החומצה ההיאלורונית בעור, הפחתת מראה קמטים וקמטוטים, עידוד ייצור הקולגן בעור, הענקת מרקם אחיד יותר וחלק יותר

רטינול מקופסל
בניגוד לרטינול ”הרגיל“, הרטינול המקופסל נשאר פעיל בעור לטווחי זמן ארוכים יותר, מתפזר בעור בהדרגה ומשמר את פעילותו במשך שעות ארוכות. תכונה מובילה זו מאפשרת פעילות ממוקדת למניעה ולטשטוש סימני הזדקנות גלויים ונסתרים. הוכח כי ביכולת הרטינול המקופסל להגביר את גמישות העור, להשיג גוון עור אחיד יותר, למנוע ולהפחית תהליכי הזדקנות בעור וכל זאת בזמן קצר.

Hi –tech Biopolymer
מרכיב פעיל המיוצר על ידי מיקרואורגניזמים הקיימים בשורשי חמניות.

ה Hi-tech Biopolymer החדשני פועל להידוק ולמתיחת העור באופן מכאני. מרכיב זה מתפשט על פני העור, נספג ויוצר מעטה גמיש. התוצאות ניכרות במהירות: הקמטים עמוקים פחות, העור חלק יותר והקמטוטים נעלמים כמעט מיידית.

Intelligent HA (חומצה היאלורונית חכמה)
טכנולוגיה מוגנת פטנט המשגרת את החומר הביוטכנולוגי הפעיל ישירות לאזורים הנכונים בעור ובכך מבטיחה יעילות מקסימאלית בהצערת העור: הפחתה ניכרת במראה קמטים וקמטוטים, מיצוק העור, העלאת רמת הגמישות, העור מתגלה מתוח יותר ומעודן יותר.

תמציות ענבים טהורות
תמצית עשירה המכילה פרוטאינים חיוניים, ויטמינים כגון: B1, B9, E, ו-C וכן אנטיאוקסידנטים עוצמתיים. תמצית זו מעניקה לעור לחות רוויה, מסייעת בהחלקת העור, בהפחתת מראה קמטים וקמטוטים ובהעלאת רמת גמישות העור. תמצית זו אף מסייעת לתהליכי שיקום בעור ולהשגת מראה עור בריא יותר וקורן חיוניות.

Hydrating Active
ביכולת מרכיב יעיל ואפקטיבי זה לשמר את רמת המים בעור בכך שהוא לוכד את המים ומרווה את העור מבפנים החוצה. העור נותר גמיש יותר, עבה יותר, מלווה חיוניות מחודשת.

  לא נמצאו מוצרים

המותגים שלנו

מוצרים נבחרים