• אין מוצרים בעגלה

סכום ביניים: 0

עבור אל סל הקניות

COMODEX

להזמנות דרך המוקד טלפוני בלבד!

ורק לאחר אימות תעודת מקצוע.

1700-505-908הטיפול המקיף לעור שמן ופגום

קומודקס, שיטת טיפול חדשנית המשלבת בין רכיבים פעילים שיעילותם נבדקה והוכחה מדעית, לבין מערכות
הובלה מתקדמות, אשר יחדיו, נועדו להעניק מענה מקיף, יעיל ומהיר, למגוון התסמינים של בעיות העור השמן,
לקבלת מראה עור נקי ובריא לאורך זמן.

פיתוח חדשני זה של מערכות הובלה, לנשיאת חומרים פעילים נועד להבטיח את יציבות החומר הפעיל ולמנוע התפרקותו עד להגיעו לשכבות העור התחתונות, ליעילות גבוהה בתא המטרה.

טכנולוגיית קפסול יחודית, ידידותית לעור, במנגנון שחרור מושהה, מאפשרת שחרור הדרגתי וממושך של החומר הפעיל אל תוך העור, לאפקטיביות מקסימלית ולהשגת תוצאות מירביות לאורך זמן.

קומודקס מטפל בסימפטומים ובביטויים של בעיות העור השמן הנגרמים בין השאר על ידי חוסר-איזון הורמונלי, נטייה גנטית, וזיהומים בקטריאליים, בנוסף על היגיינה לקויה, סטרס ותזונה לא מאוזנת, המהווים מעטים מהגורמים המשפיעים על מצב העור.

גורמים מזיקים נוספים מובילים להיווצרותו של מעגל קסמים הרסני העלול בסופו של דבר, אם לא יטופל, לחשוף את העור לדלקות ולגירויים, ולהוביל להידרדרות בלתי נמנעת של מערכת ההגנה הטבעית של העור. קומודקס מציע טיפול כוללני, רב שלבי המאיץ את תהליכי ההחלמה של העור, ומונע נזקים עתידיים לטווח הארוך.


המדע מאחורי Comodex

הפתרון של קומודקס מבוסס על ארבעה תהליכים מוגדרים היטב, כל אחד מהם מכיל רכיבים פעילים אפקטיביים הנתונים במערכות הולכה טכנולוגיות מתקדמות בעלות כושר חדירה גבוה, ביחד הם הם מונעים, מרפאים ומשקמים עור שמן ופגום:

מיגור פעילות חיידקית
רכיבים אנטי מיקרוביאליים ואנטיספטיים פועלים למיגור פעילות ושגשוג חיידקים, שעה שמסייעים לספיחת שומן עודף ולמניעת הופעה חוזרת של קומודונים.

וויסות הפרשת הסבום
שילוב רכיבים ייחודי, פועל להפחתת ייצור והפרשת סבום עודף, זמן שנוגדי-חמצון רבי עוצמה מסייעים במניעה של התחמצנות הסבום, ובעכוב שחרור חומצות השומן התורמות לשגשוג בקטריות מחוללות האקנה.

חידוש העור ושיקום רקמה צלקתית
רכיבים קראטוליטיים ומחדשים, פועלים להסרת תאי עור פגומים, לעידוד ייצור סיבי הקולגן בעור, ולשיקום מבנה הרקמה, לקבלת מראה עור בריא יותר, ולמרקם חלק ואחיד.

(PIH) מניעת פיגמנטציה פוסט-דלקתית
רכיבים נוגדי דלקת ומרגיעים, פועלים בסינרגיה על מנת להפחית תהליכים דלקתיים בעור, ולעכב את ייצור המלנין. יחדיו הם מסייעים לטשטוש מראה הכתמים ומעניקים לעור מראה בגוון אחיד.

רכיבים פעילים

הנשלה וחידוש
מערכת הובלה במנגנון שחרור מושהה – חומצה סליצילית מקופסלת
מערכת הובלה במנגנון שחרור מושהה – רטינול מקופסל
Perfection TriPeptide

(PIH) מניעת היפר-פיגמנטציה פוסט-דלקתית
Enzyme Stability Vitamin C (AGS)
Whitening Peptide

ניקוי וטיהור
Marine C Thiopeptide

וויסות סבום ונטרול ברק יתר
Nio-Sebactive – Double Layer Liposome
Pore Reductyl

הרגעה ולחות
XpertMoist
Tasman Pepper Extract

    לא נמצאו מוצרים

מוצרים נבחרים