• אין מוצרים בעגלה

סכום ביניים: 0

עבור אל סל הקניות

מקט:  8718634024607

במלאי

FROSTED PINK FIBER COAT GEL - בסיס פייבר ג'ל בגוון ורוד אטום

105.00 ₪ 95.00 ₪

FROSTED PINK FIBER COAT GEL - בסיס פייבר ג'ל בגוון ורוד אטום

  • ג'ל אוניברסלי המציע את האיזון המושלם בין גמישות וחוזק בזכות חלקיקי הסיבים, ניתן להשתמש על רוב הציפורניים הטבעיות.
  • הבסיס מכיל חלקיקי סיבים המקנים הרגשה יציבה יותר בזמן העבודה (בזכות הסמיכות הגבוהה שלו) ועמידות לשחיקה, ניתן לבנות ציפורניים דקות ועדיין חזקות בצורה יוצאת מן הכלל.
  • הפייבר ג'ל כמעט אינו נמרח בזמן המריחה וניצן למרוח אותו בדיוק רב. נצמד היטב לציפורן טבעית בזכות המבנה המולקולרי של הבסיס, וניתן לשייף לקבלת מראה זוהר במיוחד.
  • ניתן למרוח את הפייבר ג'ל בקלות ובדיוק בזכות העובדה שהוא כמעט ואינו נמרח בזמן השימוש, הסיכוי להרמה בגלל מגע עם הקוטיקולה מוגבל מאוד ולכן ניתן למריחה באופנים שונים.
  • יש לבנות את הציפורן בשכבות עד להגעה לעובי והצורה הרצויה. בשיטה זו יש למרוח תחילה כ -50% ממשטח הציפור, ולאחר איחוי השכבה הראשונה יש למרוח שכבה שנייה על כ- 75% ממשטח הציפורן, כך יתקבל מספיק חומר על אזור האפקס (הקשת במרכז הציפורן), יש למרוח לאחר מכן שכבה שלישית ולהתחיל מאיזור הקוטיקולה.

שיטה נוספת לעבודה עם הפייבר ג'ל היא למרוח שכבה שנייה על כל משטח הציפורן לאחר איחוי השכבה הראשונה, ולפני איחוי השכבה השנייה יש לגרד שכבת ג'ל מדפנות הבקבוק ,כך שיתקבל "כדור" חומר מצד אחד של המברשת, להניח את הצד הנקי מחומר על אזור האפקס הרצוי ולמרוח את החומר מהמברשת על הציפורן, עכשיו שרוב הג'ל באזור הרצוי, יש למרוח אותו קלות בזרת "ריחוף" המברשת ולתת לחומר לזרום לאט ובצורה אחידה ממרכז הציפורן ועד לכל הקצוות של הציפורן, יש לאחות ( לייבש) את האזור לאחר שמתקבלת הצורה הרצויה.

הפייבר ג'ל הוא הג'ל הקל ביותר ליצירת קימורים, יש לאחות את הג'ל במשך כ 15 שניות - דקה (תלוי בעוצמת המכשיר ברשותך) וליצור את קימור ה- C המושלם ע"י צביטת קצוות הציפורן, מה שתורם לחיזוק מבנה הציפורן.

הפייבר ג'ל הינו פשוט לשימוש ומעניק תוצאות עמידות, אם מופיעות בעיות של שבירה או הרמה זה בדר"כ מעיד על עבודה לא נכונה עם החומר.

יש לשים לב שמורחים שכבה עבה מספיק, שכן סמיכות הג'ל גורמת לו להיצמד למברשת יותר מחומרים אחרים, ומריחות רבות מידי עלולות להוביל לשכבה דקה מידי באזורי הלחץ (בדר"כ בקצוות), יש תמיד לבדוק זאת לפני שחרור הלקוחה לביתה.

גוון: ורוד אטום (Frosted Pink).

תכולה: 15 מ"ל.

לשימוש מקצועי בלבד!

התמונה להמחשה בלבד!

לפרטים נוספים חייגו: 04-6335033


מוצרים נוספים

המותגים שלנו

מוצרים נבחרים