• אין מוצרים בעגלה

סכום ביניים: 0

עבור אל סל הקניות

Muse

להזמנות דרך המוקד טלפוני בלבד!

ורק לאחר אימות תעודת מקצוע.

1700-505-908

Rose Petal Perfection

Muse – נקודת המפגש המושלמת בין פורמולות מדעיות חדשניות וטכנולוגיות מתקדמות לבין שלל התענוגות החבויים בין עלי הכותרת של פרח הוורד. סגולותיה של מלכת הפרחים מתורגמות לטיפול מצעיר, מחייה ומעשיר את העור לזוהר נעורים ממושך. מתאים לכלל הנשים בכל הגילאים.

מחסום ההגנה הטבעי של העור – מהו?
ככל שאנו מתבגרים תפקודו של מחסום ההגנה הטבעי של העור שלנו הופך חיוני יותר ויותר בשמירה על מראה עור בריא וצעיר. בכדי לייעל את תפקוד מחסום זה, עלינו לדאוג לקיום תהליכי הומאוסטזיס ליפידי אופטימאליים וכן לטיהור העור ולסילוק רעלים ממנו.

כידוע, מחסום ההגנה הטבעי של העור מושפע משמעותית מגורמים פנימיים וחיצוניים ומרעלים סביבתיים. לדוגמא, תופעות המתבטאות ביובש בעור, אחד הסממנים המובהקים להזדקנות מוקדמת של העור ולאובדן לחות וגמישות בו, נגרמות לרוב כתוצאה מפגיעה במחסום הטבעי של העור.

סדרת המוצרים החדשה Muse מסייעת רבות בהגנה על תפקודו של מחסום זה ובכך שומרת על מרקם עור צעיר יותר לאורך זמן רב יותר.

סדרת Muse – היתרונות:

 • פורמולות וטכנולוגיות נושאות פרסים לשימור תפקודו של מחסום ההגנה הטבעי של העור ולהארכת חיי התאים
 • תשלובת יופי מושלמת המעניקה את כל החיוני לעור
 • ייעול תהליכי התחדשות התאים בעור
 • הגברת חילוף החומרים לרעננות מוגברת
 • טיהור העור וסילוק רעלים יעיל לחיוניות מחודשת
 • חווית טיפוח ופינוק אופטימאלית ומהנה
 • הטיפול מתאים לכלל הנשים בכל הגילאים

MUSE – תוצאות

 • חידוש והצערה משמעותיים של העור
 • טשטוש במראה קמטים וקמטוטים
 • עור אחיד יותר וזוהר יותר
 • הזנה ולחות מועשרים, הענקת גמישות ומיצוק
 • חיוניות ורעננות מחודשת

המדע מאחורי Muse

מראה עור צעיר יותר לאורך זמן ממושך יותר

טיפול היופי של Muse משלב פורמולות מתקדמות, טכנולוגיות נושאות פרסים ואת הסגולות המרשימות והתענוגות החבויים בין עלי הכותרת של פרחי הוורדים. סדרת Muse ממוקדת בהגנה כוללת והיקפית על תפקודו הבריא של המחסום הטבעי של העור. הסדרה כוללת מרכיבים המסייעים לטיהור העור, חידושו, הגברת חילוף החומרים בו, הזנתו והצערתו הכוללת.

Muse – פסגת המדע
מרכיבי סדרת Muse נבחרו בקפידה על ידי צוות המדענים המוביל של חברת כריסטינה. הפורמולות המתקדמות נבדקו והוכחו כאפקטיביות ביותר להתחדשות העור ולשימור תהליכי שיקום ותיקון טבעיים בו.

MUSE – כשיופי, מדע והנאה חוברים יחדיו
תשלובת יופי מושלמת זו עונה על כל החיוני לעור ומסייעת לרמת תפקוד אופטימאלית לרבות סילוק רעלים והעשרת העור במרכיבי הזנה ולחות. טיפול מחדש ומרענן זה עוזר לעור בהאטה ובמניעה של תהליכי הזדקנות תוך שילוב חוויית טיפוח מהנה ומענגת.

סדרת המוצרים לבית – תוצאות מרשימות לאורך זמן ממושך

סדרת המוצרים לבית פותחה במיוחד בכדי ללוות את הלקוחה לתוצאות ארוכות טווח ולמקסם את אפקטיביות הטיפול במכון או במרכז הספא. התכשירים פועלים יחד על מנת להגן על המחסום הטבעי של העור מפני גורמים סביבתיים ורדיקלים חופשיים. השימוש הקבוע בתכשירי Muse ממשיך את תהליך חידוש העור ומעניק לעור מראה מוצק יותר, גמיש וצעיר יותר.

MUSE – מרכיבי המפתח

Telosense Active
מרכיב נושא פרסים המהווה את פסגת החדשנות המדעית במניעת שחיקת הטלומרים. מסייע בהגנה כוללת על קצה הטלומרים ועל הכרומוזומים בתאים ובכך מאריך את תוחלת חיי תאי העור ומעכב תהליכי הזדקנות בהם.

Alp Rose Stem-Cells
מופק מזן ורדים ייחודי המגיע מהרי האלפים בגבהים של עד 3,200 מטר. תכונותיו העמידות כגון, התאמתו לתנאי אקלים מהמאתגרים בעולם, הופכות זן וורדים זה למרכיב אידיאלי לשימור והגנה על העור מפני נזקי האקלים והסביבה.

Detox Peptide
פפטיד המשולב עם תמציות פטריות ייחודיות. מסייע בטיהור העור ובסילוק רעלים, מעודד תהליכי התחדשות התאים לחיוניות מחודשת.

Flax Extract (תמצית פשתן)
תמצית זו מגנה על תהליכי התחדשות העור ושיקומו, מעניקה הזנה מועשרת ושומרת על רמת לחות אופטימאלית.

Cotton Bloom Extract (תמציות פריחת הכותנה)
אוליגוסכריד המסייע לתפקוד תקין של מחסום ההגנה הטבעי של העור ובכך מפחית סימפטומים כגון עור מגורה. מעניק לעור חיוניות, הזנה ומגביר את רמת הלחות בעור.

  לא נמצאו מוצרים

מוצרים נבחרים