• אין מוצרים בעגלה

סכום ביניים: 0

עבור אל סל הקניות

ביו פיטו-הטבע בשירות היופי

להזמנות דרך המוקד טלפוני בלבד!

ורק לאחר אימות תעודת מקצוע.

1700-505-908

BioPhyto – הטבע בשירות היופי

טיפול מותאם אישית לאיזון מושלם
ולמראה עור בריא 24/7

ממלכת הצמחים תמיד החזיקה בסודות הבריאות והיופי, אך רק בעת האחרונה טכנולוגיות מיצוי מתקדמות הבשילו ופותחו לרמה שמאפשרת להנות ולהפיק תועלת מכל הטוב שיש לצמחים להציע.
טכנולוגיה פורצת-דרך בשילוב כימיה ירוקה הביאו את חברת כריסטינה לפתח סדרת מוצרים חדשנית, מבוססת פיתוחים מדעיים אשר נועדו לתת פתרונות מותאמים אישית למגוון רחב של מצבי עור. שפע המוצרים מציע טיפול ייחודי ומבטיח תוצאות יוצאות מגדר הרגיל.

עור פנינו הינו השתקפות מלאה של הסביבה בה אנו חיים, אורח חיינו והמטען הגנטי שלנו.
השפעות התנהגותיות או סביבתיות כגון חשיפה הולכת וגוברת לזיהום אוויר, סטרס וכימיקלים עלולים להפר את האיזון העדין הנשמר בתוך התאים.

סדרת BioPhyto הינה נקודת המפגש המושלמת, בה הטבע והמדע מתאחדים על מנת ליצור מוצרים עם איכויות ייחודיות ותוצאות מצוינות במאבק המתמשך כנגד פגמי העור.

סדרת BioPhyto מעצימה את תכונותיה של הקוסמטיקה המסורתית, ומשלבת אותם עם חידושי המדע במטרה להשיב לעור את האיזון הטבעי שלו ואת המראה הבריא מלא הזוהר והחיוניות.
כל מוצרי הסדרה הינם:

BioPhyto – התוצאות

 • *הרחקת פסולת וטיהור מרעלים
 • *שיפור זרימת הדם הפריפרית והעשרת התאים בחמצן
 • *ייעול חילוף החומרים בתאים לתפקוד מאוזן של התא
 • *וויסות ייצור והפרשת החלב וכיווץ הנקבוביות
 • *שיפור תפקוד המחסום העורי והקניית מרקם חלק יותר ותחושת נינוחות בעור
 • *שמירה על רמת לחות אופטימאלית והעלאת רמת הגמישות של העור
 • *שיפור יכולת התיקון העצמית של התאים ועידוד התחדשותם
 • *הקלה והרגעת תופעות גרד

כל מוצרי הסדרה הינם:

 • SLS FREE
 • PARABEN FREE
 • PETROCHEMICAL FREE
 • COLOUR FREE
 • PROPYLENE GLYCOL FREE
 • EDTA FREE

המדע מאחורי BioPhyto

BioPhyto – 100% תפקוד של התא

מוצרי BioPhyto משפרים את ביצועיהם של תאי העור, על ידי העצמת תהליכים חיוניים:

ניקוי וטיהור
ניקוי העור מרעלנים, ומניעת היווצרותם של רעלנים חדשים, הינם חיוניים לבריאות העור –זאת מאחר והרעלנים משבשים את תפקודם התקין והמאוזן של תאי העור, וגורמים לעור נזקים בטרם עת. בנוסף, רדיקלים חופשיים המצטברים בעור פוגעים במבנה התאים ובתפקודם,ומשבשים את פעולתם הטבעית של חלבונים, שומנים, פחמימות וחומצות המצויות בתאים.

מיקרוסירקולציה וצריכת חמצן
צריכת חמצן תקינה של התאים מעידה על חילוף חומרים יעיל. האטה בקצב חילוף החומרים גורמת להאטה בפעילות ובתהליכי ההתחדשות של התאים. במצב זה העור נעשה חשוף ופגיע. זרימת דם אופטימלית תאפשר סילוק רעלים,הובלת חמצן טובה יותר אל התאים, ותעניק לעור מראה מטוהר ומחודש.

נורמליזציה
תפקודי תא תקינים משפרים באופן ניכר את המאזן בתאים ומביאים למראה עור בריא וחיוני. תהליכי התקרנות מבוקרים, פעילות מווסתת ומאוזנת של בלוטת החלב, רמות לחות אופטימליות ובקרה על ייצור המלנין, ישפרו משמעותית את מראה העור, והתוצאה : עור נקי מפגמים, בעל גוון אחיד, בריא ומלא חיים.

הזנת ושיקום המחסום העורי
הזנה עמוקה של תאי העור ממלאת תפקיד חשוב בשמירה על מבנה העור ועל תפקודי המחסום העורי. מוצרי New BioPhyto מזינים את התאים, מווסתים את ייצור החלבונים והליפידים, ומשפרים את גמישות העור.

BioPhyto – מרכיבי המפתח

Energy Boosting Complex
קומפלקס חדשני של פוליסכרידים ממקור ימי המשלב תכונותיהם של הגליקוגן והגליקוזאמינוגליקן. רכיבים ייחודיים אלו מאפשרים את העלאת רמות האנרגיה בתאים, ומשפרים את יכולת החזקת המים בעור, ובכך מעצימים את תהליכי ההגנה והשיקום של התא.

Anti-Toxins Peptide
שילוב ביוטכנולוגי של אקספפטידIII עם תמצית פטריית Tremella Fuciformis.
רעלנים כידוע משבשים תהליכי התחדשות בתאים. מולקולות ROS גורמות לנזקים בשכבות העור השונות, ב DNA, בתאי העור, בחלבוני התאים ובמאזן הנוזלים בעור. טיהור העור וסילוק רעלנים יחזקו את מערכות ההגנה של התא, ישפרו את כושר עמידותו בפני מזיקים שונים ויעודדו את התחדשות התאים.

BioTech Algae Complex
שילוב ייחודי וחדשני של תמציות אצות ים אשר מקורן באוקיינוס האטלנטי ליד מדבר סהל. הקומלפקס החדשני פותח באמצעות טכנולוגיות מתקדמות, המשמרות את תכונותיהם הטבעיות של הרכיבים ובכך מסייעים להגברת פוטנציאל המיטוכונדריה בתא, והפיכתה של אנרגיה פוטנציאלית לאנרגיה זמינה.

Phyto-Ceramide Complex
שילוב ייחודי של סרמיד 3 המכיל רמות גבוהות של אומגה 3,6,9 וחומצות שומן חיוניות ממקור צמחי ובריכוז גבוה. פועל לוויסות תהליכי דיפרנציאציה, פרוליפרציה ותהליכי אפופטוזיס.
השפעה מיטיבה: שיפור תפקוד המחסום העורי וגמישות העור, הפחתת אובדן הלחות.

Bio-Astringent Complex
שילוב יעיל של תמציות שמרים ופטריות, המועשרות בתרכובת ויטמין B וברכיבים מרגיעים.
נקבוביות שנסתמו על ידי עודפי חלב נראות מוגדלות או מעוותות. הרקמה מאבדת מהמבנה היציב והמאורגן שלה והעור מלווה בברק יתר. לקומפלקס השפעה מיטיבה שכן הינו פועל לוויסות ייצור והפרשת החלב, כיווץ נקבוביות שעה שמסייע לשמור על רמת לחות אופיטמאלית בעור.

Zaatar Complex- “האנטיביוטיקה של הטבע”
עוד משחר ההיסטוריה נעשה שימוש במיני האזוב (צמח המרג’ורם) והטימין לצרכי הרפואה.
האזוב נחשב לצמח מרפא, מנקה ומחטא, ושילובו עם צמח הטימין יוצר קומפלקס ייחודי
המכיל מספר רב של מאפיינים אנטי מיקרוביאליים ואנטי דלקתיים, המסייעים למערכת החיסונית להילחם בזיהומים. כמו כן תכונותיהם הנדירות של צמחים אלו, מסייעות לעור להסתגל לסביבה המשתנה לאורך שעות היום הרבות.

Chlorophyll – “הקסם הירוק של הטבע”
מרכיב נוגד חמצון רב עוצמה ועשיר בוויטמינים, הידוע ביכולותיו להעלות את רמת החמצן בתאים. בעל תכונות נוגדות דלקות וניטרול רעלים. כמו כן מונע התפתחות חיידקים, מרגיע, ומאיץ תהליכי ריפוי והתחדשות תאים.

  לא נמצאו מוצרים

המותגים שלנו

מוצרים נבחרים